Domů / SKS / Optická kabeláž / patch kabely SM
Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
32 % (31)
37 % (36)
31 % (30)

Celkem hlasovalo: 97
FACEBOOK

patch kabely SM

(12)
Vyberte parametry zboží
OPC-560 LC SM 9/125 1M - patch kabel, LC-LC, duplex, SM, 9/125, 1 m OPC-560 LC SM 9 /125 1M - patch kabel, LC-LC, duplex,… Kód: 0907-059
Připraveno k odeslání
218 Kč bez DPH
264 Kč s DPH
Detail
OPC-691 E2000 SM 9/125 2M - patch kabel, E2000-E2000, duplex, SM, 9/125, 2 metry OPC-691 E2000 SM 9 /125 2M - patch kabel, E2000-E2000,… Kód: 1904-004
Připraveno k odeslání
400 Kč bez DPH
484 Kč s DPH
Detail
OPC-801 E2000-SC SM 9/125 2M - patch kabel, E2000-SC, duplex, SM, 9/125, 2 metry OPC-801 E2000-SC SM 9 /125 2M - patch kabel, E2000-SC,… Kód: 1904-006
Připraveno k odeslání
320 Kč bez DPH
387 Kč s DPH
Detail
OPC-810 E2000-LC SM 9/125 1M - patch kabel, E2000-LC, duplex, SM, 9/125, 1 metr OPC-810 E2000-LC SM 9 /125 1M - patch kabel, E2000-LC,… Kód: 1904-007
Připraveno k odeslání
315 Kč bez DPH
381 Kč s DPH
Detail
OPC-701 SC-LC SM 9/125 2M - patch kabel, SC-LC, duplex, SM, 9/125, 2 m OPC-701 SC-LC SM 9 /125 2M - patch kabel, SC-LC,… Kód: 0907-070
Připraveno k odeslání
240 Kč bez DPH
290 Kč s DPH
Detail
OPC-520 SC SM 9/125 1M - patch kabel, SC-SC, duplex, SM, 9/125, 1 m OPC-520 SC SM 9 /125 1M - patch kabel, SC-SC, duplex,… Kód: 0907-055
Připraveno k odeslání
196 Kč bez DPH
237 Kč s DPH
Detail
OPC-690 E2000 SM 9/125 1M - patch kabel, E2000-E2000, duplex, SM, 9/125, 1 metr OPC-690 E2000 SM 9 /125 1M - patch kabel, E2000-E2000,… Kód: 0907-067
Připraveno k odeslání
390 Kč bez DPH
472 Kč s DPH
Detail
OPC-800 E2000-SC SM 9/125 1M - patch kabel, E2000-SC, duplex, SM, 9/125, 1 metr OPC-800 E2000-SC SM 9 /125 1M - patch kabel, E2000-SC,… Kód: 1904-005
Připraveno k odeslání
295 Kč bez DPH
357 Kč s DPH
Detail
OPC-561 LC SM 9/125 2M - patch kabel, LC-LC, duplex, SM, 9/125, 2 m OPC-561 LC SM 9 /125 2M - patch kabel, LC-LC, duplex,… Kód: 0907-060
Připraveno k odeslání
240 Kč bez DPH
290 Kč s DPH
Detail
OPC-700 SC-LC SM 9/125 1M - patch kabel, SC-LC, duplex, SM, 9/125, 1 m OPC-700 SC-LC SM 9 /125 1M - patch kabel, SC-LC,… Kód: 0907-069
Připraveno k odeslání
218 Kč bez DPH
264 Kč s DPH
Detail
OPC-521 SC SM 9/125 2M - patch kabel, SC-SC, duplex, SM, 9/125, 2 m OPC-521 SC SM 9 /125 2M - patch kabel, SC-SC, duplex,… Kód: 0907-056
Připraveno k odeslání
207 Kč bez DPH
250 Kč s DPH
Detail
OPC-811 E2000-LC SM 9/125 2M - patch kabel, E2000-LC, duplex, SM, 9/125, 2 metry OPC-811 E2000-LC SM 9 /125 2M - patch kabel, E2000-LC,… Kód: 1904-008
Připraveno k odeslání
330 Kč bez DPH
399 Kč s DPH
Detail
Počet produktů 15 30 50