Domů / SKS
Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
32 % (31)
37 % (36)
31 % (30)

Celkem hlasovalo: 97
FACEBOOK

SKS

(462)
Strana 1 / 31
1
FSP relay card - modul releových výstupů pro UPS řady FSP FSP relay card - modul releových výstupů pro UPS řady FSP Kód: 2008-045
Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
3.200 Kč bez DPH
3.872 Kč s DPH
Detail
WO-011 empty 1P - prázdná pro 1 KJ, povrchová WO-011 empty 1P - prázdná pro 1 KJ, povrchová Kód: 0705-001
Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
12 Kč bez DPH
15 Kč s DPH
Detail
PoE switch 24G/24+4 MNG EKON - switch10/100/1G 24xPoE+4x1Gb TP/SFP, MNG PoE switch 24G /24+4 MNG EKON - switch10 /100 /1G… Kód: 1703-008
Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
15.729 Kč bez DPH
19.032 Kč s DPH
Detail
PSD.6842 - stojanový, 42U, 600 x 800, sklo/perforace PSD.6842 - stojanový, 42U, 600 x 800, sklo /perforace Kód: 1903-048
Připraveno k odeslání
15.125 Kč bez DPH
18.301 Kč s DPH
Detail
SA.1112.001 - vertikální lišta výška 12U SA.1112.001 - vertikální lišta výška 12U Kód: 1105-018
Připraveno k odeslání
119 Kč bez DPH
144 Kč s DPH
Detail
AC-210 CB C5E - spojovací krabice CAT5E AC-210 CB C5E - spojovací krabice CAT5E Kód: 0706-164
Připraveno k odeslání
60 Kč bez DPH
73 Kč s DPH
Detail
ORV front SC-004 D - čelní panel pro 4 spojky SC duplex ORV front SC-004 D - čelní panel pro 4 spojky SC duplex Kód: 1003-019
Připraveno k odeslání
75 Kč bez DPH
91 Kč s DPH
Detail
OC-S-G652D-catch - úchtyka s očkem pro drop kabel OC-S-G652D-catch - úchtyka s očkem pro drop kabel Kód: 1003-035
Připraveno k odeslání
86 Kč bez DPH
104 Kč s DPH
Detail
BOX UMZ-70 - malý pro SLP rozvody BOX UMZ-70 - malý pro SLP rozvody Kód: 1508-015
Připraveno k odeslání
1.265 Kč bez DPH
1.531 Kč s DPH
Detail
PP-144 24P/BNC - černá - 19" patch panel 1U, 24 portů BNC PP-144 24P /BNC - černá - 19" patch panel 1U, 24 portů BNC Kód: 1206-006
Připraveno k odeslání
967 Kč bez DPH
1.170 Kč s DPH
Detail
UPS TOWER EA-750VA Msin - záložní zdroj UPS TOWER EA-750VA Msin - záložní zdroj Kód: 1909-062
Připraveno k odeslání
1.899 Kč bez DPH
2.298 Kč s DPH
Detail
KJ-007 UPD/C6 - bílá - horní osazování, C6 KJ-007 UPD /C6 - bílá - horní osazování, C6 Kód: 0706-025
Připraveno k odeslání
37 Kč bez DPH
45 Kč s DPH
Detail
PC-800 C6 FTP/0,5M - šedá - propojovací (patch) kabel PC-800 C6 FTP /0,5M - šedá - propojovací (patch) kabel Kód: 0706-122
Připraveno k odeslání
51 Kč bez DPH
62 Kč s DPH
Detail
AC.BP00.001 - 19" zaslepovací panel, 1U, plastový AC. BP00.001 - 19" zaslepovací panel, 1U, plastový Kód: 1911-031
Připraveno k odeslání
75 Kč bez DPH
91 Kč s DPH
Detail
SET - PP-106 + 24/C6A - PP-106 + 24 x KJ-032 SET - PP-106 + 24 /C6A - PP-106 + 24 x KJ-032 Kód: 1412-018
Připraveno k odeslání
1.924 Kč bez DPH
2.328 Kč s DPH
Detail
Strana 1 / 31
1
Počet produktů 15 30 50