Domů / SKS / Optická kabeláž
Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
32 % (31)
37 % (36)
31 % (30)

Celkem hlasovalo: 97
FACEBOOK

Optická kabeláž

(85)
Strana 1 / 6
1
ORV front SC-004 D - čelní panel pro 4 spojky SC duplex ORV front SC-004 D - čelní panel pro 4 spojky SC duplex Kód: 1003-019
Připraveno k odeslání
20 Kč bez DPH
24 Kč s DPH
Detail
OC-S-G652D-catch - úchtyka s očkem pro drop kabel OC-S-G652D-catch - úchtyka s očkem pro drop kabel Kód: 1003-035
Připraveno k odeslání
86 Kč bez DPH
104 Kč s DPH
Detail
OC-SM-12 samonosný - optický kabel, 12 vláken, 9/125, DROP, LSOH, OC-SM-12 samonosný - optický kabel, 12 vláken, 9 /125,… Kód: 1601-002
Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
21 Kč bez DPH
25 Kč s DPH
Detail
OPC-001 ST MM 50/125 1M - patch kabel, ST-ST, duplex, MM, 50/125, 1 m OPC-001 ST MM 50 /125 1M - patch kabel, ST-ST, duplex,… Kód: 0907-033
Připraveno k odeslání
163 Kč bez DPH
197 Kč s DPH
Detail
OC-SM-12 zafukovací - optický kabel, 12 vláken, 9/125, mikrokabel OC-SM-12 zafukovací - optický kabel, 12 vláken, 9 /125,… Kód: 1003-031
Připraveno k odeslání
16 Kč bez DPH
19 Kč s DPH
Detail
OPC-560 LC SM 9/125 1M - patch kabel, LC-LC, duplex, SM, 9/125, 1 m OPC-560 LC SM 9 /125 1M - patch kabel, LC-LC, duplex,… Kód: 0907-059
Připraveno k odeslání
175 Kč bez DPH
212 Kč s DPH
Detail
CONV-GT-802 - 1 Gbps, 500 m, MM-SC, duplex CONV-GT-802 - 1 Gbps, 500 m, MM-SC, duplex Kód: 1905-011
Připraveno k odeslání
1.694 Kč bez DPH
2.050 Kč s DPH
Detail
OPC-710 SC-ST MM 50/125 1M - patch kabel, SC-ST, duplex, MM, 9/125, 1 m OPC-710 SC-ST MM 50 /125 1M - patch kabel, SC-ST,… Kód: 1508-003
Připraveno k odeslání
218 Kč bez DPH
264 Kč s DPH
Detail
OMS-M2x10 - šroub M2 x 10 s maticí, pár OMS-M2x10 - šroub M2 x 10 s maticí, pár Kód: 1502-010
Připraveno k odeslání
 
Detail
ORV front ST-006 - čelní panel pro 6 spojek ST/FC ORV front ST-006 - čelní panel pro 6 spojek ST /FC Kód: 1003-017
Připraveno k odeslání
75 Kč bez DPH
91 Kč s DPH
Detail
ORB-004 4xSC - optická zásuvka, pro 4 spojky SC/LC/E2000 ORB-004 4xSC - optická zásuvka, pro 4 spojky SC /LC /E2000 Kód: 1903-034
Připraveno k odeslání
99 Kč bez DPH
120 Kč s DPH
Detail
OPC-691 E2000 SM 9/125 2M - patch kabel, E2000-E2000, duplex, SM, 9/125, 2 metry OPC-691 E2000 SM 9 /125 2M - patch kabel, E2000-E2000,… Kód: 1904-004
Připraveno k odeslání
300 Kč bez DPH
363 Kč s DPH
Detail
OC-SM-24 zafukovací - optický kabel, 24 vláken, 9/125, mikrokabel OC-SM-24 zafukovací - optický kabel, 24 vláken, 9 /125,… Kód: 1003-032
Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
25 Kč bez DPH
30 Kč s DPH
Detail
OPC-801 E2000-SC SM 9/125 2M - patch kabel, E2000-SC, duplex, SM, 9/125, 2 metry OPC-801 E2000-SC SM 9 /125 2M - patch kabel, E2000-SC,… Kód: 1904-006
Připraveno k odeslání
200 Kč bez DPH
242 Kč s DPH
Detail
OC-MM-8 univerzální - optický kabel, 8 vláken, 50/125, proti hlodavcům, gel, FRLSOH OC-MM-8 univerzální - optický kabel, 8 vláken, 50 /125,… Kód: 1003-022
Připraveno k odeslání
18 Kč bez DPH
22 Kč s DPH
Detail
Strana 1 / 6
1
Počet produktů 15 30 50