Domů / SKS / Optická kabeláž / patch kabely MM
Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
32 % (31)
37 % (36)
31 % (30)

Celkem hlasovalo: 97
FACEBOOK

patch kabely MM

(12)
Vyberte parametry zboží
OPC-001 ST MM 50/125 1M - patch kabel, ST-ST, duplex, MM, 50/125, 1 m OPC-001 ST MM 50 /125 1M - patch kabel, ST-ST, duplex,… Kód: 0907-033
Připraveno k odeslání
163 Kč bez DPH
197 Kč s DPH
Detail
OPC-710 SC-ST MM 50/125 1M - patch kabel, SC-ST, duplex, MM, 9/125, 1 m OPC-710 SC-ST MM 50 /125 1M - patch kabel, SC-ST,… Kód: 1508-003
Připraveno k odeslání
218 Kč bez DPH
264 Kč s DPH
Detail
OPC-731 LC-ST MM 50/125 2M - patch kabel, LC-ST, duplex, MM, 50/125, 2 m OPC-731 LC-ST MM 50 /125 2M - patch kabel, LC-ST,… Kód: 1008-006
Připraveno k odeslání
218 Kč bez DPH
264 Kč s DPH
Detail
OPC-061 LC MM 50/125 2M - patch kabel, LC-LC, duplex, MM, 50/125, 2 m OPC-061 LC MM 50 /125 2M - patch kabel, LC-LC, duplex,… Kód: 0907-040
Připraveno k odeslání
273 Kč bez DPH
330 Kč s DPH
Detail
OPC-720 SC-LC MM 50/125 1M - patch kabel, SC-LC, duplex, MM, 50/125, 1 m OPC-720 SC-LC MM 50 /125 1M - patch kabel, SC-LC,… Kód: 1508-004
Připraveno k odeslání
229 Kč bez DPH
277 Kč s DPH
Detail
OPC-711 SC-ST MM 50/125 2M - patch kabel, SC-ST, duplex, MM, 9/125, 2 m OPC-711 SC-ST MM 50 /125 2M - patch kabel, SC-ST,… Kód: 1008-004
Připraveno k odeslání
196 Kč bez DPH
237 Kč s DPH
Detail
OPC-020 SC MM 50/125 1M - patch kabel, SC-SC, duplex, MM, 50/125, 1 m OPC-020 SC MM 50 /125 1M - patch kabel, SC-SC, duplex,… Kód: 0907-035
Připraveno k odeslání
163 Kč bez DPH
197 Kč s DPH
Detail
OPC-060 LC MM 50/125 1M - patch kabel, LC-LC, duplex, MM, 50/125, 1 m OPC-060 LC MM 50 /125 1M - patch kabel, LC-LC, duplex,… Kód: 0907-039
Připraveno k odeslání
251 Kč bez DPH
304 Kč s DPH
Detail
OPC-721 SC-LC MM 50/125 2M - patch kabel, SC-LC, duplex, MM, 50/125, 2 m OPC-721 SC-LC MM 50 /125 2M - patch kabel, SC-LC,… Kód: 1008-005
Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
207 Kč bez DPH
250 Kč s DPH
Detail
OPC-021 SC MM 50/125 2M - patch kabel, SC-SC, duplex, MM, 50/125, 2 m OPC-021 SC MM 50 /125 2M - patch kabel, SC-SC, duplex,… Kód: 0907-036
Připraveno k odeslání
185 Kč bez DPH
224 Kč s DPH
Detail
OPC-002 ST MM 50/125 2M - patch kabel, ST-ST, duplex, MM, 50/125, 2 m OPC-002 ST MM 50 /125 2M - patch kabel, ST-ST, duplex,… Kód: 0907-034
Připraveno k odeslání
185 Kč bez DPH
224 Kč s DPH
Detail
OPC-730 LC-ST MM 50/125 1M - patch kabel, LC-ST, duplex, MM, 50/125, 1 m OPC-730 LC-ST MM 50 /125 1M - patch kabel, LC-ST,… Kód: 1508-005
Připraveno k odeslání
240 Kč bez DPH
290 Kč s DPH
Detail
Počet produktů 15 30 50