Domů / SKS / Optická kabeláž / spojky SM
Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
32 % (31)
37 % (36)
31 % (30)

Celkem hlasovalo: 97
FACEBOOK

spojky SM

(4)
Vyberte parametry zboží
OS-210 E2000 SM simplex - E2000 spojka, singlemode OS-210 E2000 SM simplex - E2000 spojka, singlemode Kód: 0907-012
Připraveno k odeslání
90 Kč bez DPH
109 Kč s DPH
Detail
OS-160 LC SM duplex - spojka, LC-LC, duplex, SM OS-160 LC SM duplex - spojka, LC-LC, duplex, SM Kód: 0907-010
Připraveno k odeslání
54 Kč bez DPH
65 Kč s DPH
Detail
OS-150 SC SM duplex - spojka, SC-SC, duplex, SM OS-150 SC SM duplex - spojka, SC-SC, duplex, SM Kód: 0907-009
Připraveno k odeslání
36 Kč bez DPH
44 Kč s DPH
Detail
OS-110 SC SM simplex - spojka, SC-SC, simplex, SM OS-110 SC SM simplex - spojka, SC-SC, simplex, SM Kód: 0907-006
Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
21 Kč bez DPH
25 Kč s DPH
Detail
Počet produktů 15 30 50