Domů / SKS / Optická kabeláž / patch kabely SM
Zboží 1 / 12

OPC-560 LC SM 9/125 1M - patch kabel, LC-LC, duplex, SM, 9/125, 1 m


Žádné hodnocení. Kód: 0907-059 Produktové číslo: 8595584610643
Výrobce:
Dostupnost: Připraveno k odeslání
175 Kč bez DPH
212 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
OPC-560 LC SM 9/125 1M - patch kabel, LC-LC, duplex, SM, 9/125, 1 mPřipravený a zakončený propojovací patch kabel v duplexním provedení s optickými konektory LC-LC, singlemode 9/125 µm, kategorie OS1 v délce 1 metr. Na zakázku je možné dodat optické patch kabely ve větších délkách.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 12