Domů / Podle výrobce / ScoutGuard

Fotopast Bolyguard BG310-MFP - fotopast 4G Cloud


Žádné hodnocení. Kód: 2004-003 Produktové číslo: 8595584650595
Kategorie: CEL
Dostupnost: Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
5.282 Kč bez DPH
6.391 Kč s DPH , plus doprava
 
Fotopast Bolyguard BG310-MFP - fotopast 4G Cloud

Nejmenší fotopast s odesíláním snímků na světě a hned s 4G LTE modemem. Poznejte opravdu nadupanou fotopast velmi malých rozměrů. Fotopast podporuje dobíjecí li-ion baterie typu 18650, které lze dobíjet solárním panelem. Fotopast je maximálně vybavená a nechybí ani podpora cloudu Molnus. To vše za opravdu bezkonkurenční cenu! V balení solární panel, 32GB SD karta a 2x baterie 18650 ZDARMA!


První nejmenší fotopast na trhu s odesláním záznamů na email/mobil nebo do cloudu Molnus. Fotopast BG310-MFP je revoluční fotopast, která přináší mnoho inovativních změn, které ocení každý uživatel.

Velmi zajímavou změnou je použití dobíjecích baterií li-ion 18650 s napětím na článku 3.7V. Fotopast vydrží na stanovišti déle v porovnání s běžnými, velmi drahými líthiovými bateriemi velikosti AA.

Pokud použijete solární panel, bude tento dobíjet přímo vložené li-ion baterie 18650. Solární panel je připojen do fotopasti pomocí microUSB konektoru.

UPOZORNĚNÍ: Solární panel pracuje nejlépe na jižních stanovištích. Aby mohly být vložené baterie li-ion dobíjeny na plnou kapacitu, je zapotřebí slunného počasí.

Fotopast je možné nasadit jako bezpečností kameru k monitoringu nemovitostí, automobilů, zahrad a jiných věcí. Největší předností je velmi rychlé odesílání záznamů díky 4G modemu a to včetně videa v té nejlepší možné kvalitě.

Fotopast podporuje také technologie BolyRaw, která se stará o dokonalé snímky v každém ohledu. Automatiky fotopasti dokáže nastavit dle světelných podmínek ISO i rychlost závěrky. Většina konkurenčních fotopastí mají tyto hodnoty nastavené fixně.

Noční snímky jsou díky technologie BolyRaw upravovány podle křivky a je vždy dosaženo co nejlepšího rozložení světla. Výsledná fotografie tak není přeexponovaná nebo podexponovaná.


V čem je fotopast BG310-MFP lepší před konkurencí?

  • Velmi malá velikost – fotopast lze dobře maskovat
  • Napájení dobíjecími li-ion akumulátory 18650
  • 4G LTE fotopast
  • Jednoduché ovládání
  • CZ menu
  • Podpora cloudu Molnus
  • Velmi zajímavá cena
  • Podpora solárního panelu


Více na eshopu cel-tec.cz


Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.