Domů / Podle výrobce / LAN-TEC

LAN-TEC

(396)
Strana 2 / 27
2
OPS-060 - smrštitelná ochrana sváru, délka 60 mm OPS-060 - smrštitelná ochrana sváru, délka 60 mm Kód: 0907-106
Připraveno k odeslání
11 Kč bez DPH
13 Kč s DPH
Detail
PSD.8842.B - stojanový, 42U, 800 x 800, sklo/perforace PSD.8842.B - stojanový, 42U, 800 x 800, sklo /perforace Kód: 1910-001
Připraveno k odeslání
19.680 Kč bez DPH
23.813 Kč s DPH
Detail
PC-200 C5E UTP/0,5M - černá - propojovací (patch) kabel PC-200 C5E UTP /0,5M - černá - propojovací (patch) kabel Kód: 0706-066
Připraveno k odeslání
23 Kč bez DPH
28 Kč s DPH
Detail
CT-001+S - krimpovací kleště CT-001+S - krimpovací kleště Kód: 0706-174
Připraveno k odeslání
255 Kč bez DPH
309 Kč s DPH
Detail
OC-SM-12 samonosný - optický kabel, 12 vláken, 9/125, DROP, LSOH, OC-SM-12 samonosný - optický kabel, 12 vláken, 9 /125,… Kód: 1601-002
Připraveno k odeslání
19 Kč bez DPH
23 Kč s DPH
Detail
PC-201 C5E UTP/1M - modrá - propojovací (patch) kabel PC-201 C5E UTP /1M - modrá - propojovací (patch) kabel Kód: 0706-070
Připraveno k odeslání
27 Kč bez DPH
33 Kč s DPH
Detail
SH.P550.B60 - polička, 550 mm, boční úchyt SH. P550.B60 - polička, 550 mm, boční úchyt Kód: 1908-029
Připraveno k odeslání
725 Kč bez DPH
877 Kč s DPH
Detail
OPC-001 ST MM 50/125 1M - patch kabel, ST-ST, duplex, MM, 50/125, 1 m OPC-001 ST MM 50 /125 1M - patch kabel, ST-ST, duplex,… Kód: 0907-033
Připraveno k odeslání
120 Kč bez DPH
145 Kč s DPH
Detail
PSP.6842.B - stojanový, 42U, 600 x 800, sklo/plech PSP.6842.B - stojanový, 42U, 600 x 800, sklo /plech Kód: 1911-026
Připraveno k odeslání
14.990 Kč bez DPH
18.138 Kč s DPH
Detail
PD.0801.001 - 19" napájecí panel, 1U, 8 x 230 V, vypínač PD.0801.001 - 19" napájecí panel, 1U, 8 x 230 V, vypínač Kód: 1007-002
Připraveno k odeslání
875 Kč bez DPH
1.059 Kč s DPH
Detail
OC-SM-12 zafukovací - optický kabel, 12 vláken, 9/125, mikrokabel OC-SM-12 zafukovací - optický kabel, 12 vláken, 9 /125,… Kód: 1003-031
Připraveno k odeslání
16 Kč bez DPH
19 Kč s DPH
Detail
OPC-560 LC SM 9/125 1M - patch kabel, LC-LC, duplex, SM, 9/125, 1 m OPC-560 LC SM 9 /125 1M - patch kabel, LC-LC, duplex,… Kód: 0907-059
Připraveno k odeslání
153 Kč bez DPH
185 Kč s DPH
Detail
SH.0350.S20 - 19" polička výsuvná, 1U, hloubka 350 mm SH.0350.S20 - 19" polička výsuvná, 1U, hloubka 350 mm Kód: 1911-013
Připraveno k odeslání
760 Kč bez DPH
920 Kč s DPH
Detail
AC-140 C5E - rozdvojka zásuvky na telefon/telefon AC-140 C5E - rozdvojka zásuvky na telefon /telefon Kód: 0706-161
Připraveno k odeslání
99 Kč bez DPH
120 Kč s DPH
Detail
TS-468 - TESTER kabelových rozvodů LED TS-468 - TESTER kabelových rozvodů LED Kód: 0706-182
Připraveno k odeslání
299 Kč bez DPH
362 Kč s DPH
Detail
Strana 2 / 27
2
Počet produktů 15 30 50