Domů / Podle výrobce
Zboží 139 / 622

OPC-731 LC-ST MM 50/125 2M - patch kabel, LC-ST, duplex, MM, 50/125, 2 m


Žádné hodnocení. Kód: 1008-006 Produktové číslo: 8595584615686
Kategorie: patch kabely MM
Dostupnost: Připraveno k odeslání
218 Kč bez DPH
264 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
OPC-731 LC-ST MM 50/125 2M - patch kabel, LC-ST, duplex, MM, 50/125, 2 mPřipravený a zakončený propojovací patch kabel v duplexním provedení s optickými konektory LC-ST, multimode 50/125 µm, kategorie OM2 v délce 2 metry. Na zakázku je možné dodat optické patch kabely ve větších délkách.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 139 / 622