Domů / CCTV / Aktivní prvky / převodníky optika
Zboží 3 / 11

HK-1.25G-20-1550 - SFP modul, Single-mode, Hikvision


Žádné hodnocení. Kód: 0109-970 Produktové číslo: 6954273640354
Výrobce: HIKVISION
Dostupnost: Připraveno k odeslání
702 Kč bez DPH
849 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
HK-1.25G-20-1550 - SFP modul, Single-mode, HikvisionSFP modul 1,25 Gbps pro switche Hikvision; single-mode; single fiber; přenosová vzdálenost 20Km; wavelength: Tx 1550 nm / Rx 1310 nm.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 11