Domů / Novinky / Problémy s doručováním zboží?
Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
30 % (28)
38 % (36)
32 % (30)

Celkem hlasovalo: 94
FACEBOOK

Problémy s doručováním zboží?

Tvrdí Vám doručovatel zboží, že na Vás zvonil a přitom jste byli doma? Pořiďte si domácí telefon s nahráváním. Vždy při každém zazvonění se ukládají snímky z kamery, popř. i více kamer. Viz

Nejvyšší modely umí i komunikovat přes WIFI s Vaším chytrým telefonem. Velmi jednoduchým způsobem Vám umožňuje pro komunikaci využívat Váš chytrý mobilní telefon. K tomu stačí videotelefon CDV-70UX přihlásit na WIFI sít a do vašeho smartphonu stáhnout aplikaci COMMAX Smart Videophone, jenž je dostupná na App Store a na Google Play. V případě zazvonění na dveřní stanici Vám začne zvonit i váš smartphone a po aktivaci hovoru můžete hlasově komunikovat s návštěvníkem, na displeji se vám zobrazí obraz z dveřní stanice (popřípadě samostatné CCTV kamery) a můžete ovládat dveřní zámek. Tuto komunikaci zajišťuje DDNS server výrobce. Díky spojení pomocí vyhrazeného DDNS serveru je možné tuto komunikaci vašeho Smartphonu se systémem videotelefonů využívat kdekoli, kde máte přístup k mobilní datové síti, tedy i ve chvílích když jste mimo domov. Možnosti, které vám tento systém přináší jsou velmi široké. Videotelefon CDV-70UX dále obsahuje plnohodnotnou videopaměť se záznamem videosekvencí na SDHC kartu. Samozřejmostí je připojení doplňkové CCTV kamery a nebo druhé dveřní stanice.

​Díky moderním systémům, máte kontrolu nad tím, co se u vás doma děje.