Domů / Ke stažení
Zboží 2944 / 4063

Visitor_OCR, kniha návštěv s možností připojení čtečky dokladů


Žádné hodnocení. Kód: ART04233
Kniha návštěv s možností připojení čtečky dokladů
Dostupnost: Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
6.000 Kč bez DPH
7.260 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.

Visitor_OCR, kniha návštěv s možností připojení čtečky dokladů

Evidence návštěv

Modul VISITOR je určen pro evidenci návštěv, které vchází do objektu firmy. U jednotlivých návštěvníků jsou evidovány základní údaje (jméno, příjmení, ...) důvod návštěvy, navštívená osoba. Návštěvě je možno přiřadit ID médium, které ji umožní vstup do vybraných prostor firmy. Tento systém lze využít pro registraci vjíždějících vozidel.

Systém evidence návštěv VISITOR je instalován na počítači na vrátnici nebo recepci a je připojen na centrální docházkovou databázi. Ovládání je snadné a intuitivní.

Modul VISITOR může být rozšířen o čtečku dokladů. Jedná se o speciální zařízení pro rychlé a spolehlivé snímání osobních údajů z dokladů totožnosti (pasy, občanské průkazy). Umožňuje strojové načítání dat z průkazů, které jsou vybaveny dvouřádkovým znakovým řetězcem s údaji o jeho držiteli. Výhodou je rychlost a přesnost snímaných dat, jednoduchá obsluha (vrátní, informátoři) a především shodnost údajů při opakovaném vstupu. Snímač zabraňuje zapisování údajů o jedné osobě v různých variantách, které vznikají při ručním opisování.

Čtečka dokladů 3300

Čtení dokladů je realizováno prostřednictvím čtečky 3300 s víceřádkovou OCR štěrbinovou čtečkou - (Optical Character Recognition = optické rozpoznávaní znaků = metoda, která umožňuje pomocí scanneru digitalizaci tištěných textů, s nimiž pak lze pracovat jako s normálním počítačovým textem). Čtečka je navržena pro čtení až třech řádků z OCR dat, nacházejících se na dokladech jako OP a PAS.

Model 3300 je vysoce odolný, dovoluje použití i v těžkých provozních podmínkách. Je napájen pomocí USB portu, nevyžaduje tedy externí napájení. Rozpoznání dat je provedeno v štěrbině čtečky.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2944 / 4063