Domů / Ke stažení / Domovní telefony / 2N Interkomy / Helios IP Vario
Zboží 12 / 92

91378365WH, 2N Helios IP Indoor Touch, bílá


Žádné hodnocení. Kód: ART01706
Multifunkční komunikátor pro interkomy 2N Helios IP, 7" dotykový displej s úsporným režimem, integrované stereo reproduktory, mikrofon
Dostupnost: Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
15.600 Kč bez DPH
18.876 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
91378365WH, 2N Helios IP Indoor Touch, bílá

Luxusní řešení dveřní komunikace

Elegantní vnitřní dotykový panel 2N® Indoor Touch tvoří společně s portfoliem interkomů řady 2N® Helios IP profesionální systém dveřní komunikace. Pouhým pohledem na displej panelu zjistíte, kdo právě stojí před Vašimi dveřmi, a pokud budete chtít, pomocí tlačítek na dotykovém displeji snadno zahájíte hovor s Vaší návštěvou, otevřete dveřní zámek a rozsvítíte světla na chodbě či ve vstupní hale.

Multifunkční komunikátor 2N® Indoor Touch slouží k audio a video komunikaci s interkomy 2N® Helios IP prostřednictvím protokolu SIP 2.0. Kromě toho nabízí jednoduché a intuitivní ovládání pomocí 7“ dotykového displeje s úsporným režimem. Samozřejmostí jsou taky integrovaný mikrofon, dva reproduktory pro efektivní komunikaci s návštěvou a napájení přes externí zdroj.

Pokud se zajímáte o moderní design a rádi investujete do stylových kousků, dotykový panel 2N® Indoor Touch ve stříbrné verzi je určen právě Vám. Osloví Vás nejen svými vlastnostmi, ale kombinace luxusu a špičkového zpracování navíc stylově doplní Váš interiér.

Pomocí multifunkčního komunikátoru 2N® Indoor Touch lze navíc sledovat i video z kamery vestavěné v interkomu a získat tak neustálý přehled o tom, co se děje před domem. Kromě toho Vám umožní přijímat hovory až na 3 místech bytu.

Mimořádná odolnost:

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 12 / 92