Domů / Kamerové systémy / IP kamerové systémy / IP záznam NVR - výprodej / IP rekordéry Synology
Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
30 % (28)
38 % (35)
32 % (30)

Celkem hlasovalo: 93
FACEBOOK

IP rekordéry Synology

SYNOLOGY
Synology je jeden z nejvýznamějších výrobců kompaktních NAS serverů. Produkty jsou vyvíjeny s důrazem na spolehlivost, výkonnost, uživatelskou přívětivost a nízké provozní náklady. Portfolio pokrývá potřeby širokého spektra zákazníků od domácích uživatelů až po firemní segment, jak desktopové, tak Rack-mount verze. Servery lze osadit disky dle potřeb klientů, nabídka zasahuje od jednodiskových modelů po škálovatelné systémy s více než 100 disky a kapacitou přes 600TB.
Synology servery neslouží pouze pro uložení dat, výrobce pro rozšíření funkčnosti nabízí kromě kompletní multimediální podpory i desítky samostatně instalovatelných balíčků aplikací (VPN, antivirus, Mail server, redakční systémy, OpenERP, CRM...). Skvělým doplňkem je i Dohledové centrum (Surveillance Station) s podporou on-line monitorování objektů a záznamů z IP kamery (>2700 podporovaných modelů vč. ONVIF a PSIA). NAS umožní časový plán monitorování, volbu zón pro detekci pohybu i záznamu, inteligentní analýzu obrazu a notifikace narušení. Využít lze i PTZ kamery pro přednastavené pozice a kontrolu cest, počítadlo objektů, hlídání objektů atd. Důležitým doplňkem je mobilní aplikace DS cam pro náhled IP kamer, uložení snímku a prohlížení záznamů. Licence pro 2 IP kamery je v ceně systému, další licence lze dokoupit. Maximální počet podporovaných kamer je daný modelem. Z NAS Synology se tedy stává skutečný a všestranný centrální systém.

Vyberte parametry zboží