Domů / Fotopasti / Fotopasti s GSM
Zboží 4 / 6

Fotopast FORESTCAM LS880, GSM/ GPRS


Žádné hodnocení. Kód: ART02951
Fotopast FORESTCAM LS880 vybavená GSM modulem pro okamžité odeslání snímků v rozlišení 800x600 na email nebo mobil jako MMS. Vysoké krytí IP67 předurčuje použití v nejnáročnějších podmínkách. Vestavěná LCD obrazovka na čelní straně umožní dokonalé zamířen
Dostupnost: Zboží není na skladu, doba dodání 2-3 dny.
5.945 Kč bez DPH
7.193 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat Přidat do oblíbených Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Fotopast FORESTCAM LS880, GSM/ GPRS

Fotopast s GSM modulem a podporou GPRS , odesílá fotografie na email nebo mobilní telefon! Velká kvalitní antena s polohovacím kloubem pro příjem GSM signálu. Tam kde ostatní fotopasti již signál ztrácejí fotopast FORESTCAM pracuje! Navíc se anténa díky polohovacímu klubu dá zklopit a máte tak možnost lépe fotopast maskovat! To nejlepší s gsm na zloděje a zvěř bez kompromisu! Vyrobeno pro Českou a Slovenskou republiku, kompletní české menu a kvalitní český manuál!! Jediná nám známá fotopast na trhu kombinující skvělé maskování s minimem lesklých ploch na přední části fotopasti. Přesně zaměříte fotopast laserovým ukazovátkem a zároveň vše co fotopast bude snímat vidíte na velkém displeji na přední straně fotopasti!

Fotopasti značky FORESTCAM vynikají svou jedinečnou konstrukcí a výborným poměrem cena/výkon. Mezi největší plusy patří vestavěná LCD obrazovka pro snadné zaměření fotopasti, oddělené baterie od citlivých částí a jejich velice snadná výměna. V porovnání s jinými značkami je značka FORESTCAM více než zajímavá.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 6