Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
16 % (11)
49 % (33)
34 % (23)

Celkem hlasovalo: 67
FACEBOOK

Výhodná koupě

EZS Alarmy Jablotron

(375)
Elektronické zabezpečovací systémy JABLOTRON

Český výrobce elektronických zabezpečovacích systémů JABLOTRON ALARMS je dynamickou společností na trhu od roku 1990. V současné době patří k významným dodavatelům alarmů po celém světě. Systémy instalují tisíce montážních partnerů a užívají statisíce spokojených zákazníků po celém světě.

Přináší nová řešení, která lépe chrání majetek a zdraví zákazníků, usnadňují instalaci i každodenní používání jejich produktů a zvyšují uživatelský komfort.

Skupinu Jablotron tvoří 6 firem, které se specializují vždy na určitou činnost tak, aby dohromady tvořily funkční a dynamickou společnost.

Skupina v roce 2011 zaměstnávala celkem 469 pracovníků a dosáhla obratu přesahujícího 1,4 miliardy Kč.

V roce 2012 se společnost umístila na prvním místě v anketě CZECH TOP 100 v kategorii Elektrotechnika, elektronika a optika, stala se také nejobdivovanější firmou Libereckého kraje.

Skupinu Jablotron tvoří: JABLOTRON ALARMS a.s. (výrobce zabezpečovací techniky), JABLOCOM s.r.o. (výrobce komunikační techniky), JABLOTRON SECURITY a.s. (poskytovatel služeb Bezpečnostního centra), JABLOPCB s.r.o. (výrobce elektronických systémů), JABLONET s.r.o. (poskytovatel podpory pro monitorovací centra), JABLOTRON SLOVAKIA s.r.o. (distributor zabezpečovací techniky na Slovensku).

Společnost samotnou nejlépe vystihne krátké video představení holdingu JABLOTRON.

JABLOTRON JA-100 JABLOTRON 80 OASIS AZOR mini alarm GSM kamera EYE
Zcela nový alarm s revolučním systémem snadného ovládání. Flexibilní a kompletní řešení zabezpečení pro jakýkoliv objekt. Prověřený bezdrátový alarm vhodný pro zabezpečení menších a středních objektů typu byty, domy, chaty, chalupy, obchody a kanceláře. Bezdrátový GSM minialarm s intuitivním ovládáním, který profesionálně ochrání malé objekty jako například byty, chaty, garáže a obchody. Bezdrátová GSM kamera s rychlou a snadnou instalací, určená pro zabezpečení a videomonitoring menších a středních objektů a míst, jako jsou skládky a lesy.

Vyberte podkategorie EZS Alarmy Jablotron :
Vyberte parametry zboží
Počet produktů
15 30 50
Strana 1 / 25
Předchozí 1 2 3 25
JA-83M, bezdrátový magnet JA-83M, bezdrátový magnet Kód: ART06314
752 Kč bez DPH
Detail
CT-01, roletový detektor CT-01, roletový detektor Kód: ART00225
326 Kč bez DPH
Detail
Počet produktů
15 30 50
Strana 1 / 25
Předchozí 1 2 3 25