Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
16 % (11)
49 % (33)
34 % (23)

Celkem hlasovalo: 67
FACEBOOK

Výhodná koupě

Fotopasti

(27)

Fotopasti jsou plně automatická digitální zařízení určená pro denní i noční záznam fotografií nebo videa. Fotopast je aktivována spuštěním PIR čidla, a to v okamžiku, kdy je zaznamenán pohyb člověka nebo zvířete (tepelný pohyb) v zorném poli snímače. Fotopast je konstruována tak, aby eliminovala nežádoucí pohyby v zorném poli. Čidlo fotopasti nepracuje pouze na základě záznamu pohybu, ale i na základě teplotních změn. Ve fotopastech se používá tzv. PIR detektor neboli infračervené pohybové čidlo. U různých modelů má různý dosah, úhel a citlivost. U citlivosti je dobré, když jde nastavit na různé úrovně (někdy jde nastavit i dosah). Většina dnes používaných fotopastí je vybavena také pro focení za tmy, a to pomocí neviditelného záblesku (osvětlení větším množstvím infračervených diod). V tomto případě jsou pak záznamy černobílé.

Fotopast je ideálním pomocníkem pro mapování pohybu zvěře a také skvělým nástrojem pro zabezpečení objektů a při ostraze. Veškeré fotografie a videa jsou uloženy na SD kartě fotopasti. Nejnovější modely dokážou i odesílat fotografie na mobilní telefon nebo email formou MMS, případně jsou napojeny na městský kamerový dohlížecí systém.
 
Pokud jde o vlastní záznam, můžete ho pořídit ve formě fotek, ale také videa. Tyto dvě základní možnosti nabízejí snad všechny současné fotopasti. Rozlišení fotopastí, které se vyskytují na našem trhu, se nejčastěji pohybují od cca 2 MPx po 8 MPx. A protože většina fotopastí podporuje 2-16 GB záznamové karty není problém na ně pořídit až tisíce záznamů. Fotky lze pořizovat ve formátu „JPG“ a videa nejčastěji ve formátech „ASF“ nebo“ AVI“.
 
Fotopasti jsou v činnosti pouze, když se v jejich okolí někdo pohybuje. Když jejich senzor zaznamená pohyb, udělá přístroj sérii snímků se sekundovým odstupem dle konkrétního nastavení.Vyberte podkategorie Fotopasti :
Vyberte parametry zboží
Cena
Počet produktů
15 30 50
Strana 1 / 2
Předchozí 1 2
Servisní podpora Fotopasti Servisní podpora Fotopasti Kód: ART00384
450 Kč bez DPH
Detail
Fotopast UM 595 2G, s GSM modulem 2G Fotopast UM 595 2G, s GSM modulem 2G Kód: ART06557
6.779 Kč bez DPH
Detail
Fotopast FORESTCAM LS880, GSM/GPRS Fotopast FORESTCAM LS880, GSM /GPRS Kód: ART02951
5.945 Kč bez DPH
Detail
SD karta 32GB SD karta 32GB Kód: ART02924
425 Kč bez DPH
Detail
SD karta 16GB SD karta 16GB Kód: ART02374
235 Kč bez DPH
Detail
Počet produktů
15 30 50
Strana 1 / 2
Předchozí 1 2