Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
16 % (11)
49 % (33)
34 % (23)

Celkem hlasovalo: 67
FACEBOOK

Výhodná koupě

Videotelefony COMMAX - design

(191)
Domácí videotelefony Commax = ta nejlepší volba pro Váš rodinný dům a pohodlný přehled
Společnost Commax Co., Ltd. vznikla v roce 1968 v jihokorejském Soulu. Od devadesátých let je Commax leadrem na trhu v oblasti videotelefonů, dveřních stanic (kamerové jednotky ke vstupu) a obecně domácích zvonkových systémů. Videotelefony a dveřní stanice Commax již řadu let vyvíjí a v budoucnu budou dále vyvíjet nové technologie a ojedinělý design. Velkou předností produktů značky Commax® je jejich inovativní design, skvělé výrobní zpracovaní kladoucí důraz na kvalitní materiály a především výborná kvalita produktu, zaručující uživateli dlouholetou spokojenost. Tuto skutečnost garantujeme tím, že na produkty značky Commax® poskytujeme nadstandardní záruční dobu v délce 3 let.
  • jedinečný design produktů
  • nejširší výběr produktů
  • léty prověřená funkčnost
  • snadná montáž systému
  • 3 letá záruka
  • pozáruční servis

 

Domácí vrátný systém Commax je vhodný pro jednoho až sedm uživatelů (dle možnosti dveřní stanice), kdy je možné mít na jednom tlačítku (jedné adrese) dveřní stanice zapojeno až tři videotelefony současně, mezi kterými je funkční neadresný interkom. Interkom mezi adresami (tlačítky) v systému Commax není možný.

Pro Váš jednodušší výběr a orientaci v nabídce, jsme sepsali tři naučné články. Články se týkají výběru a instalace jednotlivých komponent systému Commax. Tedy výběru a instalace dveřní stanice, videotelefonu a pak samotného zapojení systému pro správnou funkčnost.

Jak správně vybrat a nainstalovat dveřní stanici Commax Jak správně vybrat a nainstalovat videotelefon Commax Jak správně zapojit systém videotelefonů Commax a využít jeho možnosti
Venkovní jednotka s kamerou a se zvonkovým tlačítkem nebo tlačítky (tedy dveřní stanice) tvoří nejdůležitější součást systému videotelefonů. Výběr správného designu je velmi důležitým krokem. Je dobré si uvědomit, že videotelefon bude na řadu let tvořit významný a výrazný doplněk Vašeho interiéru. Možné způsoby zapojení, kombinace typů a doplňků u videotelefonů značky Commax. Schéma zapojení systémů Commax typových instalací, které jsou nejčastější.

Vyberte podkategorie Videotelefony COMMAX - design :
Vyberte parametry zboží
Počet produktů
15 30 50
Strana 1 / 13
Předchozí 1 2 3 13
Počet produktů
15 30 50
Strana 1 / 13
Předchozí 1 2 3 13