Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
16 % (11)
49 % (33)
34 % (23)

Celkem hlasovalo: 67
FACEBOOK

Výhodná koupě

Digitální systém DUO

(96)
Dvouvodičový systém videotelefonů DUO

Nejprodávanější digitální DUO systém od ACI Farfisa, který využívá pro zapojení veškerých komponent pouze dva vodiče což zjednodušuje instalaci systému. Tento systém je určen pro domácí videotelefony barevné nebo černobílé a domácí audio telefony. Obrovskou výhodou u toho systému jelibovolná kombinace videotelefonů a domácích telefonů v jednom systému (například 6 uživatelů může mít videotelefony a 17 uživatelů domácí audio telefony). Tato vlastnost zaručuje, aby si každý uživatel vybral nejvhodnější řešení podle svých možností a nároků.

Katalog ke stažení:
KatalogProduktový leták
DUO (EN)

(PDF / 2.3 MB)

Tento systém dokáže pracovat až s 255 uživateli a díky tomu je vhodný i pro nejnáročnější aplikace. Nejen, že umožňuje připojení tolika uživatelů, ale má možnost mít v jednom systému až 12 dveřních stanic (například ve velkém objektu, kde je několik firem může mít každá firma svou dveřní stanici nebo pokud má dům několik vchodů).

Systém díky své variabilnosti dokáže uspokojit veškeré požadavky uživatelů, jako je použití přístupových čteček, kódových klávesnic nebo nastavení adresné interkomové komunikace mezi některými uživateli. Interkom je možný v rámci jedné samostatné adresy nebo mezi různými adresami (například když je v jednom bytě několik video/audio telefonů nebo mezi adresami zvlášť tzn. mezi jednotlivými byty). Volné tlačítka na video/ audio telefonech je možné naprogramovat na volitelné funkce jako je například otevírání pojezdové brány atd.

V systému je možné kombinovat designové řady videotelefonů a audiotelefonů. Díky tomu má každý uživatel na výběr k tomu, aby vnitřní videotelefony seděly designem krásně do interieru. Stejně jak do interieru ACI Farfisa dává důraz na kvalitu a design u dveřních stanic, které jsou modulární a je možné je sestavit dle požadavku.

Domácí videotelefony ACI Farfisa

Dveřní stanice digitálního systému DUO


Vyberte podkategorie Digitální systém DUO :
Vyberte parametry zboží
Počet produktů
15 30 50
Strana 1 / 7
Předchozí 1 2 3 7
AGL21 tlačítko - Agora Light AGL21 tlačítko - Agora Light Kód: ART02671
120 Kč bez DPH
Detail
Počet produktů
15 30 50
Strana 1 / 7
Předchozí 1 2 3 7