Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
16 % (11)
49 % (33)
34 % (23)

Celkem hlasovalo: 67
FACEBOOK

Výhodná koupě

Videotelefony Farfisa - modularita

(166)
ACI Farfisa výrobce domácích vrátních systémů
Italská společnost ACI Farfisa patří mezi přední evropské výrobce elektronických vstupních interkomových a komunikačních systémů. Značka Farfisa vznikla již v roce 1967, kdy se začala zabývat výrobou historických hudebních nástrojů. Díky výrazně rozvíjející se ekonomiky podniku se roku 1993 rozdělila a vznikla tak ACI Farfisa INTERCOMS, která se samostatně věnovala výrobě elektronických vstupních systémů.
Katalog ke stažení:
KatalogVstupní systémy
ACI Farfisa (EN)

(PDF / 9.1 MB)

Tato nově vzniklá značka videotelefonů ACI Farfisa se během krátké doby dostala na první příčky evropských výrobců díky svým dvěma hlavním prioritám: KVALITA a DESIGN produktu. Kvalita vyráběných produktů je potvrzena certifikátem managementu jakosti ISO 9002 a možností užívat prestižní označení produktu MADE IN ITALY. Již od počátku vývoje ACI Farfisa spolupracuje s předními italskými designéry, díky kterým byly mnohé jejich produkty oceněny mezinárodními cenami za skvělý design výrobku.

Systémy jsou určeny hlavně pro aplikace pro více uživatelů jako jsou například panelové domy, bytovky apodobně. Samozřejmě ovšem lze sestavit systém, který je vhodný pro rodinný dům nebo menší instalace. Příkladnou ukázkou mohou být levné sestavy videotelefonů na dvouvodičové kabeláži. ACI Farfisa se zaměřuje na výrobu několika systémů, které jsou vhodné vždy podle dané aplikace a požadavku zákazníka. Tedy konkrétní nabídku a projekt doporučujeme konzultovat s obchodním zástupcem. Pro představu o systému jsme napsali přehledný článek typových instalací domovních systémů ACI Farfisa.

Digitální systém DUO Digitální systém DF6000 Analogový systém 4+n GSM systém MyCom
Dvoudrátový systém, vhodný pro nové instalace - snižuje náklady na kabeláž. Možnost videotelefonů i audiotelefonů, velký výběr designových řad a možností systému. Digitální audio systém určený pro použití v systému, kde budou jen audiotelefony. Výhoda je dvouvodičová kabeláž a cena systému. Systém domácích telefonů je nejvhodnější používat jako náhradu za starší systémy domácích telefonů (například Tesla Stropkov či URMET). Systém využívající GSM přenosu, takže jediné potřebné je dveřní stanice a jako přijímající používáte vaše mobilní telefony nebo pevné linky.

Vyberte podkategorie Videotelefony Farfisa - modularita :
Vyberte parametry zboží
Počet produktů
15 30 50
Strana 1 / 12
Předchozí 1 2 3 12
MAS24, modul s dvěmi tlačítky MAS24, modul s dvěmi tlačítky Kód: ART00354
1.390 Kč bez DPH
Detail
Počet produktů
15 30 50
Strana 1 / 12
Předchozí 1 2 3 12