Domů / EZS Alarmy Jablotron / GSM kamera
Informace

Kromě prodeje nabízíme i instalaci nabízených systémů. Při objednání zboží včetně instalace jsou ceny počítány individuálně dle rozsahu zakázky.

Napište nám svůj požadavek přes kontaktní formulář , ozveme se a nabídkovou cenu Vám zpracujeme zdarma.

 Nabídka činností  

 Ke stažení  

Katalog IP AVTECH stáhnout

Katalog COMMAX stáhnout

 

 

Anketa
Jak vnímáte kamerové systémy?
30 % (28)
38 % (36)
32 % (30)

Celkem hlasovalo: 94
FACEBOOK

GSM kamera

I alarm lze intuitivně ovládat i bez jakéhokoliv stresu! Stejně jako rozsvěcet a zhasínat světlo! A to celé bez složité instalace!

Jablotron GSM kamera EYE-02

GSM Kamera je profesionální bezdrátový bezpečnostní systém s rychlou a jednoduchou instalací. V jednom výrobku získáváte vše, co potřebujete pro zajištění nebo sledování prostoru.

Kamera je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Ideální je pro střežení domů a zahrad, firemních prostor a skladů, dětí i nemocných osob, vozidel a cenností.

Katalog ke stažení:
Leták bezdpečnostní GSM kamery EYE-02 JABLOTRON Leták
GSM kamery EYE-02

(PDF / 0.3 MB)

Šetrná instalace

Multifunkční použití
Jednoduchá montáž AZOR

Kamera EYE-02 se snadno instaluje. Přednastavené režimy (Doma, Venku, Garáž, Dohled a Obchod) a nastavovací software umožňují rychlé nastavení vlastností kamery. Snadné nastavení pro každého!


Alarm azor multifunkční použití

GSM bezpečnostní a monitorovací kamera EYE-02 má vestavěných 5 detektorů a GSM komunikátor. Poplachové informace předává ve formě MMS, SMS, volání, e-mailu nebo na pult centrální ochrany. Je dobré vědět, co se děje!


Profesionální "udělej si sám" bezpečnostní zařízení. Jablotron EYE-02 monitoruje danou oblast a v případě jakékoliv akce začne ukládat fotografie a videa na vnitřní microSD paměťovou kartu. Zároveň může informovat až deset uživatelů pomocí hlasového volání, SMS, MMS nebo e-mailem. Ideální řešení pro domácí zabezpečení.

EYE-02 je bezpečnostní a monitorovací kamera, která má vestavěných 5 poplachových detektorů: detektor pohybu osob (PIR), pohybu v obraze, tříštění sklad, hladiny hluku a náklonu nebo vibrace. Kamera je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití (za použití krytu). Ideální je pro střežení domů a zahrad,firemních prostor a skladů, dětí i nemocných osob, vozidel a cenností.


Vyberte parametry zboží